Hug8xzn6n8ogisntdjqft2e2wc32wcdkezmr8oajvfcxub8ntxdervm90rjkffg8qdu

Mobiett

Mobiett

App Description

The following description comes from the Google Play Store description of the app:

Akıllı durak uygulamanız Mobiett artık dünya kentlerini de kapsayacak! Mobiett sayesinde gittiğiniz ülkedeki toplu ulaşım bilgilerine alışkın olduğunuz Mobiett ara yüzüyle ulaşabileceksiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün resmi uygulaması olan MobİETT uygulaması ile, başta İstanbul olmak üzere Dünya kentlerinin toplu ulaşım verilerine ulaşabilirsiniz. İstanbul’a ait canlı otobüs verisi sadece MobİETT’de!. Dilediğiniz an, istediğiniz durağa ait otobüs güzergâh bilgilerine, varış saatlerine anlık olarak cep telefonunuzdan ulaşabilirsiniz.. MobİETT, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün geliştirdiği anlık toplu ulaşım bilgisini, otobüs konum sunucusu, durak bilgi sunucusu ve otobüs- hat-durak analiz sunucusu ile almanızı sağlayan bir uygulamadır. MobİETT ile otobüs konum bilgisine, otobüslerin hat-güzergah ve durak bilgisine, alarm ile otobüs durağa gelmeden haber alımına ilişkin bilgilere ulaşabilirsiniz.

MobİETT uygulaması akıllı bir uygulamadır. Sadece ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi gösterir.Uygulamayı açtığınızda bulunduğunuz yere yakın tüm duraklar ekranınızda belirecek ve kolayca duraklar hakkında bilgi alabileceksiniz. Bu uygulama ile beklediğiniz otobüsün ne kadar süre sonra geleceği ya da otobüsün kaç durak geride olduğu gibi bilgilere estetik ve modern bir görsel tasarım ile erişebilirsiniz. Ayrıca, MobİETT sayesinde beklediğiniz otobüsün durağınızdan geçip geçmediği bilgisine de tek tuşla ulaşabilir, telefonunuzu sallayarak güncelleme yapabilirsiniz.


Uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor.

Destek için beyazmasa@iett.gov.tr ile irtibata geçebilirsiniz.
Sensitive Permissions Used By This App
Permission What Why
Full network access Can access the internet It appears this app uses this data for internal use within the app's functionality
Pair with bluetooth devices Can connect to user's Bluetooth devices Internal
Precise location (gps and network-based) Can use user's precise location Internal
Take pictures and videos Can use camera or flashlight on the phone Internal
Modify or delete the contents of your usb storage Can write to your phone's USB storage Not analyzed yet
Approximate location (network-based) Can use user's approximate location Not analyzed yet
Read phone status and identity Can read phone's current state information like in-phone call, phone signal, carrier, device ID, and phone number Not analyzed yet
Find accounts on the device Can use user's account information stored on the phone Not analyzed yet
Access bluetooth settings Allows applications to discover and pair bluetooth devices. Not analyzed yet

Privacy Analysis

Version of the app analyzed:

2.5.1

App was last analyzed by Privacy Grade on:

10/19/2016

Why does this app have this grade?

Our method for grading apps uses a privacy model that we built. This model is based on crowdsourced surveys that we conducted to capture people’s expectations and comfort levels with various app behaviors.

You can see more information about how we grade apps in our FAQ.

See the sensitive permissions table below the app description to see the permissions that made users of the app uncomfortable.

If you have issues about the information on this page, click the button below to send us feedback.

Send Us Feedback